Září 2013

Když se cítíte sami...

20. září 2013 v 20:38 | Little-E |  Deníček
Znáte ten pocit, že jste více méně na vše sami..?
Takový to, že pro nikoho nejste dost dobrý, jakoby Vás všichni viděli jen jak chtějí oni, ale nevidí co ve Vás opravdu je? Máte spoustu přátel, pořád máte s kým chodit ven, ale komu z nich můžete říct opravdově příteli? Kdo by Vás oplakal kdyby jste tu nebyli... Kdo Vás dokáže pochopit, co máte na srdci.....?

Ach ty deprese... grrrr...


Focení...

20. září 2013 v 19:36 | Little-E |  Zážitky
Poštěstilo se mi ukecat spolužačku, aby mě nafotila.. Ještě lepší bylo, že sehnala svojí kamarádku, která druhým rokem studuje kosmětičku, takže to bylo i s líčením :D. Inu, některé fotky byli dobré, některé ještě lepší, každopádně kamarádka teprve fotit začíná, tak zkuste posoudit, jak se jí to povedlo :)
Jinak na některých fotkách jsem líčena Evžu, na jinách jsem se líčila sama, tak jak normálně chodím do školy atd.
Tohle setkání ve mě vyvolalo nápad, co bych mohla dělat po škole - jakožto vyučená kadeřnice, teď studuji grafiku, bych si po škole mohla udělat kurz líčení a focení a zkusit si otevřít malý atelérek, třeba u mě doma, že bych si lidi sama načesala, nalíčila, nafotila a poté graficky upravila. Ke koupi foťáku a dobrého noťasu mi měla pomoci již dříve zmiňovaná práce v Německu...

Fotky byli pořízeny v červenci 2013Pracovní dovolená v Německu

15. září 2013 v 21:35 | Little-E |  Zážitky
Měsíc strávený v Německu - pracovně, patří taktéž k jedním z nejlepších zážitků!
Naskytla se mi příležitost jet na měsíc pracovat do Německa, 8e (200,-) na hodinu, 8-10 hodin denně, včetně sobot, lehká práce, skládání magnetků do krabic. Výsledně by to vycházelo, že si vyděláme minimálně 35 000 kč, což je sakra balík!! Co prozradím nahned, že při příjezdu nám bylo oznámeno, že děláme za 5-6e na hodinu, bez víkendů a to, že jsme dělali třeba kolikrát jen 3hodiny denně bylo taky super :).

Natáčení klipu s Katy Perry

15. září 2013 v 19:31 | Little-E |  Zážitky
Měla jsem opravdu to štěstí a natáčela jsem klip Firework s Katy Perry. Opravdu!
Bylo to v roce 2010. Byla to soutěž pořádáná T-Mobilem. Účastníci této soutěže měli za úkol natočit taneční videoklip na písně Katy Perry. Sabrinka s Míšou Katy milují, takže se do této soutěže pustili a já jim to video natáčela. Vyhráli. A co bylo lepší, řekli jim, že mají vzít ještě nekoho s sebou. Takže jsem byla jasná, jakožto jsem jim pomáhala tento klip natočit :)