Říjen 2013

Recenze - Pacifik Rim (2013)

21. října 2013 v 21:52 | Little-E |  Recenze
Právě jsem dokoukala Pacifik Rim a jedním slovem: super!

Miluju tyhle scifi blbinky a v pacifik rimu jich je až až :) Nová filmová tvorba z dílny Guillerma del Tora je tu...
Film nic neobkecává a jde rovnou na věc, to se mi moc líbilo :)
Ufounci přiletěli na naši zem, ve snaze vyplenit náš druh, ale to by jsme nebyli lidi, když by jsme se správně nebránili :) S pomocí obřích robotů jsme schopni bojovat proti obřím monstrům z neznáma. Film mě snad ani chvíli nenudil, správná akce, u které jsem seděla jako na trní, jako bych chtěla zakřičet: dělej! běž do něj!!! :D Prostě takhle má pro mě vypadat správný film :) A co se týče hlavního hrdiny :), říkala jsem si, že ho odněkud znám.. Trochu mi připomínal Head Ledgera a proto si získal mé sympatie hnedka od začátku... Nakonec jsem zjistila, že hrál v mém oblíbeném seriálu Zákon Gangu - Charlie Hunnam.. A co se týče jeho kolegyně, taky nemám sebemenší výhrady. Její vystupování se mi velice líbí a hlavně v tomto filmu.
Jen co mi tam občas trošku neladilo, byli páni Doktoři, takové uměle hrané mi to přišlo a občas vystupování hlavního hrdiny - chytnout se za opasek a jít jak největší gansta, to mi k němu sedí leda tak v zákonu gangu, ne zde.. Jinak nemám výhrad :)

Zkrátka a dobře, ti kteří mají rádi sci-fi a trošku akce... mmmmm.... ****/*****


Charlie Hunnam, Rinko Kikuči


Trailer:

Recenze - Mocný vládce Oz (2013)

21. října 2013 v 17:20 | Little-E |  Recenze
Jelikož mám ráda Jamese Franca, nedalo mi a podívala jsem na nejnovější film z dílny Sama Raimiho, kde James hraje :)
Nemůžu posoudit, jak moc je film podobný starému filmu, ale u tohoto jsem se chvílemi nudila. Mám ráda pohádky, ale ne takhle přeslazené :)

Nejspíše to bylo účelem, vypadat sladce až do svého zkonání, ale tohle mě tam vadilo, naivní postavičky ve světě Oz, obíhající sem a tam jak na nějakém kolotoči. Kdyby Čaroděje Oze nehrál Franco (jeho výkon se mi vůbec nelíbil), tak film nejspíše v polovině vypnu. Co se týče Mily Kunis, která se proměnila ve zlotřilou čarodějnici, mě její výkon potěšil. Snad se podívám na Franca příště v lepším snímku, než je tento :) **/*****Mila Kunis, James Franco


Trailer:

Van der Wiese

11. října 2013 v 12:22 | Little-E |  Poslouchám
Jedna super dupačka, není to až takový výmaz na jaký jsem zvyklá, ale je to hodně melodická a úderná píseň :)


Zombiewalk

4. října 2013 v 10:57 | Little-E |  Zážitky
Ve středu 2. 10. jsme se zůčastnili 2. Zombiewalk v Brně. Ne jako zombie, ale jako sledující. A bylo to úžasné!
Hrozně nás štvalo, že jsme si taky nevymysleli nějaký převlek, protože ten průvod byl prostě senzační :D
Když zombíci přecházeli přes Náměstí Svobody, čekalo na ně překvapení - vojáci. Menší scénka, jak se vojáci neúspěšně snaží zlikvidovat stovku obživlých mrtvol, kdy stejně nakonec skončili sežraní, byla ohromná!
After party, která byla posléze na melodce, byla taky skvělá. Miss Zombie a Zombie Jackson nás všechny zabavili dostatečně dlouho na to, aby byl čas jít domů... :) Zde jso nějaká fota..
A hlavní je, že máme fotku s nejvíc sexy zombíkem! :)