Prosinec 2013

Rok 2014

31. prosince 2013 v 12:50 | Little-E |  Deníček
Původně jsem byla rozhodnuta, že si žádný předsevzetí dávat nebudu, protože je stejně k ničemu.
Spousta lidí se chvástá jak budou lepšími lidmi, budou sportovat, přestanou kouřit, budou se učit a blabla... stejně do týdne 90% svých předsevzetí poruší....
Jenže jsem se v noci koukala na film 7 životů a nějak to se mnou hnulo. Chtěla bych být lepší člověk v novém roce. Být hodnější, pomáhat lidem, aby ostatní lidé viděli, že hodní lidé ještě existují.
Chtěla bych si splnit svý sny. Chci na sobě začít tvrdě dřít. Chci chodit každá den běhat. Chci dokončit Spartan Race. Chci udělat maturitu. Chci odjet do anglie. Chci si tam najít práci. A to nejhlavnější - chci být šťastná a nechci se pořád mračit!!!!!! Takže se budu jen na všechny smát!!!

Rok 2014 pro mě bude zlomový, vše se změní a je jen na mě, jestli vše výjde tak jak má.

Tak se ukaž Zlo co je v tobě :)

Jinak všem přeju vše nejlepší do novýho roku, ať si udržíte předsevzetí, ať jste šťastní a ať je rok 2014 lepší než 2013. Good Luck!


Základní triky na Bmx

30. prosince 2013 v 21:42 | Little-E |  BMX
Zde je seznam nejzákladnějších triků na Bmx. Pro každý trik sem hodím video, jak to asi vypadá :) Videa jsou v angličtině, ale myslím, že každý pochopí jak na to :).

Bunny-hop
základní trik, stejně jako u skateboardingu, snowboardingu a dalších sportů; je to výskok za jízdy, jehož technické zvládnutí je předpokladem pro učení dalších triků.Manual [manuál]
jízda po zadním kole bez šlapání; v tomto triku jde především o to, aby se jezdec naučil na kole držet rovnováhu; manual se dá později kombinovat s celou řadou dalších triků.X-up [iksap]
otočení řídítek o 180° tak, že zkřížíte ruce a poté je vrátíte zpátky, řídítka však na rozdíl od barspinu (a jiných triků) vůbec nepouštíte.
(zdroj:www.iabc.cz)

Milý deníčku...

29. prosince 2013 v 17:57 | Little-E |  Deníček
Čím to, že se zase cítím tak pod psa? Možná to bude tím, že jsem se opět zklamala..
Asi jsem se zamilovala, ale problém byl v tom, že jsem se nechala oblbnout ze začátku a pak si už nevšímala různých jasných znaků toho, že tomu klukovi jde jen o to jedno. Ono mu totiž na mě ze začátku opravdu záleželo :) A já se toho chytla a pak prostě, už mě využíval jen na sex. Jsem blbá, blbá, blbá. Nikdy se to už nebude opakovat, nedovolím, abych zase naletěla jak debil... Nu což, co tě v životě nezabije, to tě posílí :) Byla jsem z toho hodně špatná.. a teď mě to chytne jen občas, jakobych v sobě měla jakýsi spínač, který dokážu prostě vypnout.. Ale někdy se zasekne a bohužel se na mě vše navalí a já se pak utápím ve svých depkách.. Jupí.
Myslela jsem, že když jsme to spolu ukončili, že se mi už neozve. Měla jsem z toho takový ten pocit, že je opravdu rád, že se mě zbavil. Ale napsal na Vánoce. Nejdříve jsem byla rozhodnuta, že mu neodepíšu, fakt jsem na něj nasraná, ale pak jsem si řekla, že stručná odpověď : ,díky, tobě taky´ neuškodí...


Jinak zde hodlám zřídit novou rubriku, Bmx, je to můj sen jezdit tady na tom kole. Jenže prostě nemám kešáky na to, abych si pořídila. Tak se aspoň začnu zabývat trikama, co nejlepší do začátku a tak... :)

Snad víte kde budete slavit silvestra, já totiž o tom ještě nemám ani páru....

Nová godzilla?

25. prosince 2013 v 14:56 | Little-E |  Recenze
Už je tomu tak, že nová Godzilla k nám zavítá v květnu roku 2014.
Pro mě je to skvělá zpráva, protože starší verze godzilly z roku 1999 byla tak nadčasově výborně zpracovaná, že bude velice těžké ji překonat. Co se traileru týče, už na mě Godzilla nepůsobí jako chudák ještěrka, kterou lidi chladnokrevně zabili, ale působí na mě jako nepředvidatelná bestie, která má nahánět hrůzu a strach. Koukněte sami na trailer :)