Milý deníčku...

29. prosince 2013 v 17:57 | Little-E |  Deníček
Čím to, že se zase cítím tak pod psa? Možná to bude tím, že jsem se opět zklamala..
Asi jsem se zamilovala, ale problém byl v tom, že jsem se nechala oblbnout ze začátku a pak si už nevšímala různých jasných znaků toho, že tomu klukovi jde jen o to jedno. Ono mu totiž na mě ze začátku opravdu záleželo :) A já se toho chytla a pak prostě, už mě využíval jen na sex. Jsem blbá, blbá, blbá. Nikdy se to už nebude opakovat, nedovolím, abych zase naletěla jak debil... Nu což, co tě v životě nezabije, to tě posílí :) Byla jsem z toho hodně špatná.. a teď mě to chytne jen občas, jakobych v sobě měla jakýsi spínač, který dokážu prostě vypnout.. Ale někdy se zasekne a bohužel se na mě vše navalí a já se pak utápím ve svých depkách.. Jupí.
Myslela jsem, že když jsme to spolu ukončili, že se mi už neozve. Měla jsem z toho takový ten pocit, že je opravdu rád, že se mě zbavil. Ale napsal na Vánoce. Nejdříve jsem byla rozhodnuta, že mu neodepíšu, fakt jsem na něj nasraná, ale pak jsem si řekla, že stručná odpověď : ,díky, tobě taky´ neuškodí...


Jinak zde hodlám zřídit novou rubriku, Bmx, je to můj sen jezdit tady na tom kole. Jenže prostě nemám kešáky na to, abych si pořídila. Tak se aspoň začnu zabývat trikama, co nejlepší do začátku a tak... :)

Snad víte kde budete slavit silvestra, já totiž o tom ještě nemám ani páru....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama