Leden 2014

Hobit: Šmakova dračí poušť - recenze

19. ledna 2014 v 9:30 | Little-E |  Recenze
Áno, áno, taktéž jsem nemohla odolat a musela jsem zavítat do kina na nového hobita.
Jakožto jsem knížky nečetla, nemám sebemenší páru o tom, co se všechno včetně příběhové linie děje.
Avšak musím přiznat, že druhý díl Hobita, už nebyl tak okouzlující jako ten předešlý (v jistm smyslu) :D.
Ve druhém díle, se nudit nebudeme! Čeká nás jedna akce za druhou, ale co se dějové linky týče, nestane se ani prd. Ano byl to skvělý film, ano užila jsem si ho, ale upřímně - kdyby tam nebyl Legolas, tak asi nejsem tak nadšená. Moooc se mi to páčilo, jeho akční scény, je to sexouš jak ďas :D
Co si můžete ještě u nového dílu všimnout, postřehnete, jak je vše udělané počítačově. Ale až extrémně moc. Ani u pána prstenů jsem si toho tolik nevšimala, jak tady.
Co se ale nedá vytknout, tak zpracování draka Šmaka. Perfektní, skvělé! Nemám co dodat :)

Takže když odečtu skvělýho Legolase, jakožto nezaujatý člověk, daruji Hobitovi ****/*****.
Inspirace?

5. ledna 2014 v 18:03 | Little-E |  Téma týdne
Co je to vlastně ta INSPIRACE?
Inspirace je věc, možná bych řekla i pocit, který nás vede k něčemu, co by jsme měli udělat, chovat se tak, přemýšlet tak. Ale kde se inspirace bere?
Většinou bych asi řekla, že inspirací jsou pro nás lidé, či skutky, věci, které se nám nějakým způsobem zalíbí a my by jsme chtěli dosáhnou něčeho podobného, nebo i stejného. Neříkám ale, že můžeme být jen dobře inspirovaní! Spousta lidí hledá inspiraci ve špatných věcech. Například v osobnostech, které nějakým způsobem ovlivnili naši historii a někteří stoupenci chtějí nyní kráčet v jeho stopách.

Mé sny..

3. ledna 2014 v 2:00 | Little-E |  Deníček
Možná by nebylo od věci začít rok 2014 zde na blogu tím, že si sem napíšu pár přání, které bych chtěla za život stihnout :).
Jsem velký snílek a moje sny jsou trošku jaksi někdy nesplnitelné. Ale od toho ty sny přece jsou! Aby jsme měli v životě začím jít!
To že jedním z mých snů je například zachránit planetu je úplně mimo mísu :D Yes I wanna be hero!!!

  • Jedním z mých největších snů je vidět živou kosatku - co více, si ji pohladit! Miluju kosatky od malička! Jako malá jsem si je vyráběla z papírů a hrála si s nima tak dlouho dokud se neroztrhli!
  • Určitě bych chtěla vidět pyramidy v Gíze. Miluju egyptskou mytologii a piramidy se sfingama jsou jedním z věcí, které prostě musím vidět!
  • Navštívit Karibik. Nebo Mallorcu. Zkrátka místo, kde je tak průzračná voda, že vidíte na úplné dno.
  • Vyzkoušet surfování! Nejlépe někde v Honolulu, nebo kdekoliv jinde v Kalifornii. Vždycky mě to fascinovalo a chtěla bych se to naučit.
  • Vidět Angelinu Jolie na živo. Moje nejoblíbenější herečka. Je skvělá. Je krásná, slavná a má dobré srdce. Miluju její filmy a přitom mi příjde tak skromná!
  • Pomazlit se s tygrem nebo lvem! Nejlépe s oběma! Je to moje nejoblíbenější zvíře a takovouhle věcí by se mi splnil jeden z mých největších snů..
  • A můj největší sen je.. chtěla bych být herečkou. Proto cestuji do Anglie, abych se naučila pořádně anglicky a poté zkoušela různé castingy. Vím, že je to běh na dlouhou trať, vím, že to nebude otázka pěti let, ale daleko víc. Ale je to můj sen a já si za ním půjdu tak dlouho, dokud mě někdo neodrovná.

Máte taky nějaké sny? Já jich mám určitě víc, jen si na to teď prostě asi nevzpomenu :D Postupně budu dopisovat, jak budu vzpomínat..