Deníček

Nezvládám, nestíhám

3. května 2014 v 18:59 | Little-E
Jsem v jednom kole, nestíhám nic... Jsem tak vyčerpaná, že asi před 14 dny, jsem málem dvakrát po sobě omdlela v šalině..
Inu, když jdete ráno do školy, po škole jdete do práce, příjdete domů, nejprve se postaráte o psíka, že s ním jdete hned ven, pak se teda najíte, nebo uklidíte, prostě na co příjde dřív řada, najednou je jedenáct večer a vy jdete spát.
Do toho teď maturuju, takže jsme měli zařizování s posledním zvoněním, kostýmem, nervy z praktické, nervy z písemných, už se těším až to bude za mnou :)
Padají mi vlasy, naskočila mi nevysvětlitelná vyrážka, trpím nespavostí, špatnými sny, asi jsem se zbláázniláááá :D
No věřím, že to nikdo nemá jednoduchý, akorát já mám pocit, že se pomalu dopracovávám na samý konec svých sil a je jen otázkou času, kdy tělo řekne dost a já budu v háji.

Mé sny..

3. ledna 2014 v 2:00 | Little-E
Možná by nebylo od věci začít rok 2014 zde na blogu tím, že si sem napíšu pár přání, které bych chtěla za život stihnout :).
Jsem velký snílek a moje sny jsou trošku jaksi někdy nesplnitelné. Ale od toho ty sny přece jsou! Aby jsme měli v životě začím jít!
To že jedním z mých snů je například zachránit planetu je úplně mimo mísu :D Yes I wanna be hero!!!

  • Jedním z mých největších snů je vidět živou kosatku - co více, si ji pohladit! Miluju kosatky od malička! Jako malá jsem si je vyráběla z papírů a hrála si s nima tak dlouho dokud se neroztrhli!
  • Určitě bych chtěla vidět pyramidy v Gíze. Miluju egyptskou mytologii a piramidy se sfingama jsou jedním z věcí, které prostě musím vidět!
  • Navštívit Karibik. Nebo Mallorcu. Zkrátka místo, kde je tak průzračná voda, že vidíte na úplné dno.
  • Vyzkoušet surfování! Nejlépe někde v Honolulu, nebo kdekoliv jinde v Kalifornii. Vždycky mě to fascinovalo a chtěla bych se to naučit.
  • Vidět Angelinu Jolie na živo. Moje nejoblíbenější herečka. Je skvělá. Je krásná, slavná a má dobré srdce. Miluju její filmy a přitom mi příjde tak skromná!
  • Pomazlit se s tygrem nebo lvem! Nejlépe s oběma! Je to moje nejoblíbenější zvíře a takovouhle věcí by se mi splnil jeden z mých největších snů..
  • A můj největší sen je.. chtěla bych být herečkou. Proto cestuji do Anglie, abych se naučila pořádně anglicky a poté zkoušela různé castingy. Vím, že je to běh na dlouhou trať, vím, že to nebude otázka pěti let, ale daleko víc. Ale je to můj sen a já si za ním půjdu tak dlouho, dokud mě někdo neodrovná.

Máte taky nějaké sny? Já jich mám určitě víc, jen si na to teď prostě asi nevzpomenu :D Postupně budu dopisovat, jak budu vzpomínat..

Rok 2014

31. prosince 2013 v 12:50 | Little-E
Původně jsem byla rozhodnuta, že si žádný předsevzetí dávat nebudu, protože je stejně k ničemu.
Spousta lidí se chvástá jak budou lepšími lidmi, budou sportovat, přestanou kouřit, budou se učit a blabla... stejně do týdne 90% svých předsevzetí poruší....
Jenže jsem se v noci koukala na film 7 životů a nějak to se mnou hnulo. Chtěla bych být lepší člověk v novém roce. Být hodnější, pomáhat lidem, aby ostatní lidé viděli, že hodní lidé ještě existují.
Chtěla bych si splnit svý sny. Chci na sobě začít tvrdě dřít. Chci chodit každá den běhat. Chci dokončit Spartan Race. Chci udělat maturitu. Chci odjet do anglie. Chci si tam najít práci. A to nejhlavnější - chci být šťastná a nechci se pořád mračit!!!!!! Takže se budu jen na všechny smát!!!

Rok 2014 pro mě bude zlomový, vše se změní a je jen na mě, jestli vše výjde tak jak má.

Tak se ukaž Zlo co je v tobě :)

Jinak všem přeju vše nejlepší do novýho roku, ať si udržíte předsevzetí, ať jste šťastní a ať je rok 2014 lepší než 2013. Good Luck!

Milý deníčku...

29. prosince 2013 v 17:57 | Little-E
Čím to, že se zase cítím tak pod psa? Možná to bude tím, že jsem se opět zklamala..
Asi jsem se zamilovala, ale problém byl v tom, že jsem se nechala oblbnout ze začátku a pak si už nevšímala různých jasných znaků toho, že tomu klukovi jde jen o to jedno. Ono mu totiž na mě ze začátku opravdu záleželo :) A já se toho chytla a pak prostě, už mě využíval jen na sex. Jsem blbá, blbá, blbá. Nikdy se to už nebude opakovat, nedovolím, abych zase naletěla jak debil... Nu což, co tě v životě nezabije, to tě posílí :) Byla jsem z toho hodně špatná.. a teď mě to chytne jen občas, jakobych v sobě měla jakýsi spínač, který dokážu prostě vypnout.. Ale někdy se zasekne a bohužel se na mě vše navalí a já se pak utápím ve svých depkách.. Jupí.
Myslela jsem, že když jsme to spolu ukončili, že se mi už neozve. Měla jsem z toho takový ten pocit, že je opravdu rád, že se mě zbavil. Ale napsal na Vánoce. Nejdříve jsem byla rozhodnuta, že mu neodepíšu, fakt jsem na něj nasraná, ale pak jsem si řekla, že stručná odpověď : ,díky, tobě taky´ neuškodí...


Jinak zde hodlám zřídit novou rubriku, Bmx, je to můj sen jezdit tady na tom kole. Jenže prostě nemám kešáky na to, abych si pořídila. Tak se aspoň začnu zabývat trikama, co nejlepší do začátku a tak... :)

Snad víte kde budete slavit silvestra, já totiž o tom ještě nemám ani páru....

Když se cítíte sami...

20. září 2013 v 20:38 | Little-E
Znáte ten pocit, že jste více méně na vše sami..?
Takový to, že pro nikoho nejste dost dobrý, jakoby Vás všichni viděli jen jak chtějí oni, ale nevidí co ve Vás opravdu je? Máte spoustu přátel, pořád máte s kým chodit ven, ale komu z nich můžete říct opravdově příteli? Kdo by Vás oplakal kdyby jste tu nebyli... Kdo Vás dokáže pochopit, co máte na srdci.....?

Ach ty deprese... grrrr...

 
 

Reklama