Recenze

Hobit: Šmakova dračí poušť - recenze

19. ledna 2014 v 9:30 | Little-E
Áno, áno, taktéž jsem nemohla odolat a musela jsem zavítat do kina na nového hobita.
Jakožto jsem knížky nečetla, nemám sebemenší páru o tom, co se všechno včetně příběhové linie děje.
Avšak musím přiznat, že druhý díl Hobita, už nebyl tak okouzlující jako ten předešlý (v jistm smyslu) :D.
Ve druhém díle, se nudit nebudeme! Čeká nás jedna akce za druhou, ale co se dějové linky týče, nestane se ani prd. Ano byl to skvělý film, ano užila jsem si ho, ale upřímně - kdyby tam nebyl Legolas, tak asi nejsem tak nadšená. Moooc se mi to páčilo, jeho akční scény, je to sexouš jak ďas :D
Co si můžete ještě u nového dílu všimnout, postřehnete, jak je vše udělané počítačově. Ale až extrémně moc. Ani u pána prstenů jsem si toho tolik nevšimala, jak tady.
Co se ale nedá vytknout, tak zpracování draka Šmaka. Perfektní, skvělé! Nemám co dodat :)

Takže když odečtu skvělýho Legolase, jakožto nezaujatý člověk, daruji Hobitovi ****/*****.Nová godzilla?

25. prosince 2013 v 14:56 | Little-E
Už je tomu tak, že nová Godzilla k nám zavítá v květnu roku 2014.
Pro mě je to skvělá zpráva, protože starší verze godzilly z roku 1999 byla tak nadčasově výborně zpracovaná, že bude velice těžké ji překonat. Co se traileru týče, už na mě Godzilla nepůsobí jako chudák ještěrka, kterou lidi chladnokrevně zabili, ale působí na mě jako nepředvidatelná bestie, která má nahánět hrůzu a strach. Koukněte sami na trailer :)

Recenze - Pacifik Rim (2013)

21. října 2013 v 21:52 | Little-E
Právě jsem dokoukala Pacifik Rim a jedním slovem: super!

Miluju tyhle scifi blbinky a v pacifik rimu jich je až až :) Nová filmová tvorba z dílny Guillerma del Tora je tu...
Film nic neobkecává a jde rovnou na věc, to se mi moc líbilo :)
Ufounci přiletěli na naši zem, ve snaze vyplenit náš druh, ale to by jsme nebyli lidi, když by jsme se správně nebránili :) S pomocí obřích robotů jsme schopni bojovat proti obřím monstrům z neznáma. Film mě snad ani chvíli nenudil, správná akce, u které jsem seděla jako na trní, jako bych chtěla zakřičet: dělej! běž do něj!!! :D Prostě takhle má pro mě vypadat správný film :) A co se týče hlavního hrdiny :), říkala jsem si, že ho odněkud znám.. Trochu mi připomínal Head Ledgera a proto si získal mé sympatie hnedka od začátku... Nakonec jsem zjistila, že hrál v mém oblíbeném seriálu Zákon Gangu - Charlie Hunnam.. A co se týče jeho kolegyně, taky nemám sebemenší výhrady. Její vystupování se mi velice líbí a hlavně v tomto filmu.
Jen co mi tam občas trošku neladilo, byli páni Doktoři, takové uměle hrané mi to přišlo a občas vystupování hlavního hrdiny - chytnout se za opasek a jít jak největší gansta, to mi k němu sedí leda tak v zákonu gangu, ne zde.. Jinak nemám výhrad :)

Zkrátka a dobře, ti kteří mají rádi sci-fi a trošku akce... mmmmm.... ****/*****


Charlie Hunnam, Rinko Kikuči


Trailer:

Recenze - Mocný vládce Oz (2013)

21. října 2013 v 17:20 | Little-E
Jelikož mám ráda Jamese Franca, nedalo mi a podívala jsem na nejnovější film z dílny Sama Raimiho, kde James hraje :)
Nemůžu posoudit, jak moc je film podobný starému filmu, ale u tohoto jsem se chvílemi nudila. Mám ráda pohádky, ale ne takhle přeslazené :)

Nejspíše to bylo účelem, vypadat sladce až do svého zkonání, ale tohle mě tam vadilo, naivní postavičky ve světě Oz, obíhající sem a tam jak na nějakém kolotoči. Kdyby Čaroděje Oze nehrál Franco (jeho výkon se mi vůbec nelíbil), tak film nejspíše v polovině vypnu. Co se týče Mily Kunis, která se proměnila ve zlotřilou čarodějnici, mě její výkon potěšil. Snad se podívám na Franca příště v lepším snímku, než je tento :) **/*****Mila Kunis, James Franco


Trailer:
 
 

Reklama